Welcome to Minecraft Serwer KwadratowaKraina.PL | Stań się częścią kańciastej historii!

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcji naszej społeczności. Po rejestracji będziesz mógł dołączyć do wszelkich dyskusji na naszym forum. Będziesz mógł także dostosować swój profil, zdobywać reputację, rangi za dodawanie treści, używać prywatnych wiadomości oraz wiele więcej! Wiadomość ta zniknie po zalogowaniu. 

• Uwaga, temat jest nieaktywny od ponad 90 dni. 

LisekPLH

(Zamknięta) Odwołanie bana

Napisano (edytowane)

Chciałbym prosić o anulowanie bana w celu złożenia wyjaśnień i zamienienie go na karę w wysokości  jak mówi KraxPL 7 dni bana i 5 tysięcy.

Edytowane przez LisekPLH
3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę o wyjaśnie całego kontekstu sprawy, potencjalne anulowanie lub skrócenie kary nastąpi decyzją innego administratora. Warunki, które przedstawiasz dotyczą jedynie SanDiskPL

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Jak wcześniej pisałeś proszę o zamianę obecnej kary na bana 7-dniowego oraz karę w wysokości 5 tysięcy kapsli. Przyznaję się do winy i uniżenie zaznaczam, że Dexinus twierdzi, że zysków za połów ryb nie ma, więc i ja nie mam i nie miałem zysku z połowu. Prawdziwy powód utworzenia tych kont był taki, że obserwując jak zmienia się ilość graczy na serwerze doszedłem do wniosku, że aby więcej graczy grało jednocześnie dobrze jest, aby ktoś na tym serwerze aktualnie był. Chciałbym pokornie zauważyć, że przez ostatnie dni podwyższyła się ilość graczy będących jednocześnie na serwerze. To działanie miało na celu wyłącznie poprawienie jakości gry na serwerze oraz zwiększenie liczby jego graczy bo i kiedy więcej graczy na serwerze to i więcej chętnych do założenia konta. Filippexo wspominał coś ostatnio o reklamie serwera i ja też chciałem pomóc. Z multikont nie otrzymywałem żadnych zysków ponieważ wyznaję zasadę fair play.

Edytowane przez LisekPLH
3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Zapewne znacie mnie z pierwszych edycji KK. Pamiętam jeszcze jak Koralina resetowała dla mnie pierwszą działkę. Znam tego gracza osobiście i mogę poręczyć za niego, że nie miał złych intencji. Faktycznie obserwując ostatnie zmiany ilości graczy za serwerze zmuszony jestem do przyznania racji graczowi LisekPLH. Liczę, że jeszcze zobaczymy się na serwerze.

Edytowane przez ninja21
1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po ostatnich wydarzeniach uznaję, że przysługuje ci ban na stale.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skarga/Odwołanie została rozwiązane!

Dziękujemy za zgłoszenie. Temat zostanie automatycznie zamknięty, a w razie jakichkolwiek dalszych niejasności lub

wątpliwości proszę założyć nowy lub napisać do mojej osoby na Prywatnej Wiadomości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.