Welcome to Minecraft Serwer KwadratowaKraina.PL | Stań się częścią kańciastej historii!

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcji naszej społeczności. Po rejestracji będziesz mógł dołączyć do wszelkich dyskusji na naszym forum. Będziesz mógł także dostosować swój profil, zdobywać reputację, rangi za dodawanie treści, używać prywatnych wiadomości oraz wiele więcej! Wiadomość ta zniknie po zalogowaniu. 

• Uwaga, temat jest nieaktywny od ponad 90 dni. 

SanDisk

(Zamknięta) Odwołanie bana

Chciałbym prosić o anulowanie bana na 7 dni, ponieważ teraz będzie kilka dni wolnych i chciałbym zagrać na moim ulubionym serwerze. W zamian za to mógłby on zostać przełożony na następne dni lub zostać nałożona większa kara finansowa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę na pewno da się coś zrobić bo teraz mijają dni wolne. Jak wcześniej napisałem można przełożyć bana na następne dni lub zwiększyć karę finansową. Bardzo chciałbym zagrać w te dni na moim ulubionym serwerze i właściwie jedynym na którym gram w Minecraft. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po to dostaje sie kare, żeby ja odczekac..

Bardziej Cie zaboli jak nie mozesz grac, a chcesz, niz jak nie masz czasu kompletnie na mc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie racja, więc chyba muszę zaczekać. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zgadzam się na nic, za całość twojej postawy w przeszłości oraz twoje niszczenie mapy z premedytacją poprzedzone ignorowaniem poleceń

nakładam stałego bana. Nie może być tak, że kary są symboliczne. Przykro mi, ale dostałeś szansę już raz, i ją zmarnowałeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skarga/Odwołanie została rozwiązane!

Dziękujemy za zgłoszenie. Temat zostanie automatycznie zamknięty, a w razie jakichkolwiek dalszych niejasności lub

wątpliwości proszę założyć nowy lub napisać do mojej osoby na Prywatnej Wiadomości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.