Welcome to Minecraft Serwer KwadratowaKraina.PL | Stań się częścią kańciastej historii!

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcji naszej społeczności. Po rejestracji będziesz mógł dołączyć do wszelkich dyskusji na naszym forum. Będziesz mógł także dostosować swój profil, zdobywać reputację, rangi za dodawanie treści, używać prywatnych wiadomości oraz wiele więcej! Wiadomość ta zniknie po zalogowaniu. 

• Uwaga, temat jest nieaktywny od ponad 90 dni. 

LisekPLH

(Zamknięta) Odwołanie

Napisano (edytowane)

Filippexo mam pytanie, dlaczego dostałem bana za multikonta, a następnie po odwołaniu się na forum i wyjaśnieniu sprawy przeprosiłem i zostałem odbanowany. Po kilku dniach gry zostałem znowu zbanowany za multikonta? Ile razy można karać za jedno przewininie? Przepraszam, że zawracam Ci głowę takimi sprawami, ale jest majówka i chciałbym pograć na ulubionym serwerze minecraft.

Edytowane przez LisekPLH

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Regulamin Kwadratowej Krainy

1.15. Każdy może mieć tylko JEDNO konto, namierzenie kilku kont jest równoznaczne z ukaraniem wszystkich posiadanych postaci, karą permanentnego bana.
1.15.1. Istnieje wyjątek od tej reguły. Jeżeli inne konto należy do osoby współdzielonej z nami łącze internetowe np. rodzinny.

Odnosząc się do regulaminu, tutaj ta sytuacja nie zaszła, zatem powyższe zapisy mają zastosowanie.

Wszelkie wątpliwości w razie potrzeby rozwiązuje Administracja mogąca indywidualnie odnieść się do sytuacji.

Korzystając z tego prawa, nakładam na ciebie permanentnego bana za wielokrotne łamanie regulaminu.

Dodam jeszcze kilka słów od siebie. Niektórym osobom wydaje się, że jeśli nie ma regulaminu, bądź jest tylko ogólny,

czy nie ma graczy na serwerze, lub osób pilnujących to wszystko wolno. Otóż tak nie jest. Nie może być sytuacji w

których to nasze pobłażliwe podejście w stosunku do graczy jest nadmiernie wykorzystywane do granic przyzwoitości.

Staramy się szanować was jako graczy, ale co mamy sobie myśleć w sytuacji kiedy ktoś np:

Nie wykonuje poleceń, złośliwie niszczy mapę, dostaję karę, wraca, mści się, zostaje ukarany, a potem dopomina się bana w dogodniejszym terminie.

Wykorzystuje wiele kont, dla wątpliwego procederu, były rozmowy, upomnienie, nikt z nas nie zezwolił, a po jakimś czasie znów to ma miejsce.

Regulamin nie jest aby był, my nie jesteśmy po to aby sobie tylko pogadać.

Regulamin został złamany, zamykam ostatecznie sprawę.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skarga/Odwołanie została rozwiązane!

Dziękujemy za zgłoszenie. Temat zostanie automatycznie zamknięty, a w razie jakichkolwiek dalszych niejasności lub

wątpliwości proszę założyć nowy lub napisać do mojej osoby na Prywatnej Wiadomości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.