Welcome to Minecraft Serwer KwadratowaKraina.PL | Stań się częścią kańciastej historii!

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcji naszej społeczności. Po rejestracji będziesz mógł dołączyć do wszelkich dyskusji na naszym forum. Będziesz mógł także dostosować swój profil, zdobywać reputację, rangi za dodawanie treści, używać prywatnych wiadomości oraz wiele więcej! Wiadomość ta zniknie po zalogowaniu. 

Filippexo

Co dalej z serwerem...

36 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Hejka,

Postanowiłem przerwać ciszę na forum i powiedzieć wam wprost jak obecnie wygląda sytuacja na serwerze.

Ekipy serwera w tym moderacji oraz administracji w praktyce już nie ma. Wszyscy co byli albo zapomnieli

albo sobie odpuścili wobec braku nadziei na poprawę. W ostatnich tygodniach nie było robione kompletnie nic,

i również na to się nie zapowiada. Z tego co wiem, możliwe, że serwer będzie zamknięty w czerwcu.

Zarówno administracja (nie licząc Synca) jak i gracze nie chcą wiecznie czekać z nadzieją, że coś kiedyś zostanie

zrobione jak będzie na to czas, ale konkretnie kiedy nie wiadomo, co w praktyce oznacza tyle co i nigdy.

Właściciel, Sync667, Bartek wychodzi z założenia, że na wszystko jest czas, i wszystko zrobi się w swoim czasie.

Problem jedynie w tym, że nie ma tu konkretów, postanowień co do terminów. Doceniam wkład Synca w KK oraz

jego wiedzę i umiejętności... niestety... nie ważne co potrafi zrobić, to bez znaczenia jak nie widać działań.

Serwer KK jest utrzymywany i wegetuje z sentymentu (tutaj poznał swą miłość), ale już dawno albo Sync

nie ma dla niego czasu, albo ochoty się tym zajmować. Natomiast nie powie tego, tylko chcę aby wszyscy czekali

w nieskończoność. Gracze, administracja, wszystko może czekać nieskończoną ilość czasu.

Nie wiem co będzie dalej z serwerem, ale widać, że Sync zapomniał o nim jak i o nas wszystkich.

Odbudowa KK bo było moje marzenie, szkoda jedynie, że mi bardziej zależało niż właścicielowi.

Obecnie administratorzy nie są w stanie nic zrobić, możemy tylko patrzeć jak wymarzony statek tonie.

Napisałem to wszystko bo uważam, że zasługujecie znać prawdę, to z szacunku do naszej społeczności.

Pragnę podziękować, że mogłem was poznać, trzymajcie się i wszystkiego dobrego! Jesteście cudni! :*

Filippexo

Edytowane przez Filippexo
7 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Muszę powiedzieć, że zyskałeś w moich oczach tworząc ten temat. Cieszę się, że jednak ktoś postanowił przerwać tę, już w sumie niezręczną, ciszę i wyłożył kawę na ławę. Osobiście nie mam absolutnie nikomu za złe, że trzecia edycja okazała się fiaskiem - wręcz chcę Wam za nią podziękować. Mimo, że serwer działa(ł) tylko od połowy lutego, to pozwolił mi odbudować stare znajomości sprzed ponad pięciu lat i nawiązać kilka nowych! Pamiętajmy, że o świetności gry wcale nie świadczą zdobyte osiągnięcia, a nawiązane dzięki niej przyjaźnie. Pod tym względem KK jak zwykle nie zawiodła. Ostatnie 3-4 miesiące były fantastyczną przygodą, niezmiernie się cieszę, że mogłem wziąć w niej udział :)

Mam nadzieję, że mimo wszystko to jeszcze nie koniec i znów się spotkamy. Jednak na tę chwilę się z Wami żegnam. Dziękuję za wszystko. 

Do zobaczenia!

Edytowane przez Dexinus
5 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Mam dokładnie tak samo ^^

Poznałam na KK świetnych ludzi, gdzie z niektórymi do dziś utrzymuje kontakt. Na serwerze grali i grają świetni ludzie,mam wspaniałe wspomnienia z poprzednich edycji.

Także mam nadzieję na ponowne spotkanie, do zobaczenia! <3

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wróciłem właściwie by sprawdzić jak serwer prosperuje i wcale się nie dziwię sytuacji, która obecnie jest. Tak jak sądziłem, serwer niedługo upadnie. Kiedy ja miałem problem, na jego rozwiązanie musiałem czekać 2 tygodnie, a potem w końcu tylko usłyszałem, czy nie chce w zamian za ten problem diamentów. Administracja nigdy nie istniała, bo nie mieli żadnej władzy. Co to jest zbanować osobę albo kicknąć? Jak na innych serwerach są "helperzy lub moderatorzy czatu" od tego, a na KK tym zajmowali się admini i moderatorzy. Wszystko skupiało się na Syncu, a dzisiaj serwer upada. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

A może by tak nie eksperymentować z formą i po prostu przywrócić stary dobry freebuild, tak jak to wyglądało za dawnych czasów KK?

Gracze nie chcą utrudnień, które urozmaicą im grę doszczętnie zniechęcą ich do grania.

Ta edycja była po prostu ekspoerymentem, który się nie powiódł.

Uważam, że czas na wymyślanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, był w 2012 roku a teraz powinno być bazowanie na tym, co jest sprawdzone i co się już kiedyś przyjęło, jednocześnie ulepszając mechanikę serwera.

Nie oszukujmy się- w tych czasach mało kto gra w Minecrafta i na KK wrócili gracze z sentymentu. Niektórzy nawet kupili premium ;)

Jeśli starzy gracze nie będą grać na KK to praktycznie nie będzie tutaj nikogo.

Filippexo, ty między innymi jesteś winny takiemu stanowi rzeczy, a w tym momencie próbujesz uchodzić za bohatera, który powiedział jaka jest prawda...

Miejscami zachowujesz się po prostu jak dziecko.

Szkoda mi po prostu na to wszystko słów.

Szanuję Synca za KK, za to że był jednym z założycieli KK i że mimo wszystko dalej utrzymuje ten serwer.

Ciebie- Mateuszu- po przeczytaniu tego posta, przestałem.

Pozdrawiam, Oxygen.

Edytowane przez Oxygen
2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby ktoś miał ochotę może napisać do mnie PW. i chętnie udostępnię zainteresowanej osobie miejsce u siebie na swojej piaskownicy gdzie grywają ludzie z KK i mają się dobrze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serwer to prosty po prostu czysty free build ew. jak ktoś woli survival gdzieś, buduje sobie rozkosznie bez żadnych napięć, czy czegokolwiek. Uprzedzam od razu, że serwer ma wgraną blokadę, że każda osoba nowa która wejdzie na serwer może jedynie OGLĄDAĆ GO, ale nic nie może niszczyć, dopiero po dodaniu do grupy czyli po prostu weryfikacji można sobie rozkosznie przygrywać. Dostępna jest również minimapa terenu. Serwer ma ip: s112470.enmc.pl jednakże proszę o kontakt PW jeżeli chcecie grać i kto, abym wiedział kogo dodać i tym samym dokładny nick minecraftowy. Zaznaczam, że nie ma reguł i wszystkie zabawy jak najbardziej toleruję, ale proszę o szanowanie terenu, mapa która jest tam wygenerowana NIE JEST standardowa, pochodzi z generatora który stworzył jak pamiętam 800 biomów? Więc powodzenia. ^^ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aha, napisałem i usunięte zostało, pozdrawiam hipokryzję. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem krótko, bo nie mam ochoty odnosić się do wypowiedzi, ani jakkolwiek prowadzić rozbudowanych debat w te czy w tamte. Po prostu brak mi póki co sił na takie działania. 

Tak więc po pierwsze to racja mam mało czasu, bo podjąłem się działań w sferze zawodowej, które mogą pomóc mi w szybkim czasie ustawić się finansowo i czasowo, bo nie mam aspiracji pracować na etatach czy innych jak duża część ludzi. Oczywiście pochłania to ogrom czasu i powoduje, że człowiek może przez jakiś okres na szczęście nie zbyt długi w perspektywie całego życia dojść do sensownych rzeczy. KK niestety musiało zostać póki co postawione obok i nie powiem, że nie miałem motywacji i chęci wykończenia projektu za miesiąc czy rok, ale finalnie znalezienia na to czasu i ułożenia planu. Tylko, że niestety ale musicie pogratulować Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  moja motywacja < 0 te wszystkie wypowiedzi chociaż po części słuszne, bo faktycznie powinienem dawać więcej informacji chociaż w sumie po co, jak byśmy coś skończyli to wtedy miało by to dobry sens, w każdym w takim tonie i docince ku mojej osobie doprowadziły do decyzji jaką jest zamknięcie projektu. Nie wiem czy słusznie, czy nie, ani także na jaki okres albo na zawsze, wiem tylko że nie będę miał z tyłu głowy takich docinek i tej nerwowości, która w aktualnym okresie mojego życia jest straszliwie irytująca. Jakby to ująć mam już sporo stresu i nerwów, aby sobie dokładać bez sensu.

To tak po krótce. Dajcie znać, czy wyłączać forum, czy zostawiać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moment moment od kiedy uważasz, że ja nie odpisuje i nie informuje. Jeśli mnie pamięć nie myli odpisywałem zawsze na wszystko w miarę możliwości, a jedynie na twoje ostatnie trucie dłużej nie, bo poczułem właśnie ten niesmak. Ale nie rozumiem czemu ty ciągle piszesz w osobie mnogiej. Proszę o wypowiedź jakiejkolwiek osoby, która tak jak to Mateusz ostro zaznacza nie otrzymała od mojej osoby nijakiej odpowiedzi, bo mi się takowe nie przypominają. Administracja większość się nie pyta i nie mam na co odpowiadać, a ci co pytają są ze mną w bieżącym kontakcie tylko ty ostatnio strasznie nagle naskoczyłeś ostro i faktycznie nie miałem ochoty od razu ci odpisywać, bo jak ktoś pisze tak nerwowo to zazwyczaj zostawiam go na chwilę, aby ochłonął. Gracze hymm nie licząc tych paru skarg, które rozwiązaliście w finalnie bez mojej wypowiedzi chociaż przypomina mi się, że była tam jedna czy dwie rozwiązane o dupe rozbić, ale już mniejsza to chyba zawsze otrzymywali moje wiadomości. Jeżeli jakiś temat gdzieś faktycznie pominąłem to przepraszam, ale mogło się wiadomo zdarzyć natomiast nie myślę, że mówimy tutaj o takich przykładach.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Racja, Sync powinien wysłać ci dzienny newsletter na temat aktualnej sytuacji na Forum :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hola hola hola, ludzie! Słuchajcie, bo oto ja nawet przemawiam (tak, żyję).

No, nie wszyscy mnie pewnie pamiętają, a jak pamiętają, to może nawet gorzej, ale kij.

Ekhm, ekhm. *kaszle nerwowo*.

Serwer minecrafta, to serwer minecrafta. KK działało od bardzo dawna. Tak dawna, że w sumie to już historia. No i jak to historie, każda ma swój koniec - nie oszukujmy się, wszyscy jesteśmy starsi niż byliśmy (ba, sam zrobiłem się w międzyczasie dorosły i nawet mi dwójka na pierwszą pozycję wskoczyła). Nie ma co dłużej ciągnąć. Nie ma chyba szans odbudować tego co było, bo wszyscy się prawdopodobnie zmieniliśmy. Mamy poważniejsze życia, mniej czasu, więcej pracy, związków, poważnych decyzji, zobowiązań, aspiracji, a KK to głównie sentyment. Poznałem tu mnóstwo świetnych ludzi, dzięki niektórym wyszedłem w swoim życiu na prostą i uważam, że powinniśmy pozostać na wspomnieniach wszystkich świetnych chwil, młodzieńczych odpałów, rozmów na wszelakich TSach. Większość z nas w którymś momencie coś zjebała, ale nie ma sensu psuć tu sobie przy końcówce znajomości. Chyba jesteśmy już dostatecznie duzi, by podać sobie nawzajem ręce, podziękować za lata współpracy i wyskoczyć od czasu do czasu na piwo (względnie soczek, kawę, herbatę, nie zachęcam nieletnich do alkoholu!). Po co kończyć wszystko z niesmakiem, jeśli można to załatwić po ludzku. Były dobre chęci, marzenia, idee, ale się nie udało, "życie życie jest nobelon", mówi się trudno, idzie się dalej.

Uważam, że forum można pozostawić. Trochę jako pamiątkę, relikt i może platformę komunikacyjną, a nuż się ktoś zechce kiedyś z kimś dogadać i spotkać.

No, to tyle z mojej ociekającej patosem przemowy.

Pozdrawiam, elo i życzę wszystkim spoko życia!

Kemo

8 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem tak, Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  wyleciałeś z całym tematem publicznie więc nie miej mi tego za złe co teraz powiem, bo twoje ostatnie wiadomości na FB w stylu "powodzenia w życiu... papa" naprawdę mnie poirytowały. 

Chłopie gdzie ty żyjesz? Wytłumacz mi to, bo nie mogę pojąć jak możesz tak psuć w tym momencie nasze relacje ze względu na KK. Robisz to po raz drugi, a wydawało by się, że trochę w realu czasu spędziliśmy i nawet nie wspomnę o urodzinach, na które dostałeś zapro. Czy to nie znaczy dla każdego więcej niż sam serwer? Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  czy ktokolwiek inny Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  i reszta byliśmy razem na różnych imprezach osobistych nawet na wakacjach i nie śni im się, żeby jakoś psuło tą relację to co się stanie z KK, bo powinno być dokładnie tak jak powiedział Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość. . Dlaczego ty to tak bym po prostu powiedział dziwacznie traktujesz? Nikt cię nie zaatakował tak naprawdę temat sam publicznie rozpocząłeś i tym samym sam zachowałeś się tak jakby istnieje KK = istnieje relacji koleżeńskich. 

W twoim toku rozumowania, który ja widzę to w tym momencie Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  powinniśmy zerwać zaręczyny czy cuś, bo jak widzisz wedle Mateusza bez KK nie powinna istnień normalna relacja osobista. Nie sądzę, aby ktokolwiek inny bliski mi prywatnie powiedział mi coś w tym stylu, albo tak jakoś zaatakował z powodu tej decyzji z KK wtff man.. ogarnij się bo tracisz bezsensownie myślę spoko relacje z ludźmi właśnie przez takie zachowanie na co ci to? Nie można było po prostu jak tak bardzo zależało ci na konkretnej decyzji przycisnąć mnie koleżeńsko na PW czy osobiście bez jakiejś agresji i w tedy bym ją ogłosił, a my byśmy przysłowiowo dalej popijali piwko?

Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  i mnie mijało nie tylko KK, ale i wiele innych serwerów, czy projektów, a dalej dobrze się bawimy bo o to w tym wszystkich chodzi. Przez myśl mi nie przyszło, żeby palić sobie mosty. 

Ba jeszcze jeden przykład Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  i ja mocno je z winy KK paliliśmy, a jakoś teraz nie mamy problemu żeby się spotkać i pogadać chociaż nie ma faktycznie ostatnio okazji. Znany co niektórym MariuszT również jest ostatnio ze mną w kontakcie, bo chcemy wyskoczyć na piwko. 

Nie wiem co tutaj jeszcze dodać. Proszę cię nie udostępniaj jak głupi wszystkiego wszędzie teraz daj dyskusji się skończyć, a i mnie spokojnie przekazać OFICJALNE ogłoszenie.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę różne strony, jednak szczerze jestem chyba jedynie za Kemo. Wszystkie historie się kończą, a i ta widocznie ma też swój koniec... A forum może nie usuwać, może jeszcze ktoś będzie chciał z kimś się skontaktować. 

Osobiście jestem z lekka zadowolona z końca, bo nareszcie koniec tej już w sumie sztucznej przepychanki, no bo to już nie te czasy co kiedyś, a gracze właśnie wchodzili z sentymentu aniżeli z chęci gry. Nie oszukujmy się, minecraft nie jest już tak popularny jak kiedyś. Teraz goruja lepsze, nowsze gry, choćby lol, cs czy wot, gdzie jest jakaś grafika aniżeli tylko klocki... Ileż można siedzieć przy klockach o wymiarach 8x8x8? Może czas na tekstury z praktycznie współczesnego świata neuromodów?

Wiadomo, smutno, bo jakoś tak kiedyś było super, a teraz kicha, koniec... Ale hmm, może i lepiej, że koniec. Sama niekoniecznie chciałam zmuszać się do grania w minecrafta, więc może to jakiś mniejszy balast. Poza tym egzaminy i ostatni rok przynależności do elitarnych gimbusow na wyginieciu. Czasu nie ma, ochoty nie ma, a i siebie nie zmuszę. Grało się raczej dla ludzi, niż dla rozrywki...

Dam sobie głowę uciąć, że każdy z was napisał w swoim poście drobne ziarenka prawdy, swoje poglądy i uznania, choć nie wszystkim się podobają. Dziwnie jest tak czytać taki dysonans (czyt rwanie kotów) między wami, ale nie dziwne. 

Mimo wszystko przytoczę pewne słowa (czy raczej nazwę rozdziału gry Life Is Strange) - Coś się kończy, coś się zaczyna. Może to i koniec serwera, ale początek czegoś, o czym wiele z nas się nie dowie. Może właśnie teraz ktoś napisze do, załóżmy, gusi, a ona odpisze. I tak długo, aż przypadkiem pewnego dnia staną razem jako mąż i żona (albo francuskie PACS). Może ktoś z nas znajdzie coś, dzięki czemu em.. No dobra, koniec. Już nie wiem co tu piszę, a i zabawy w przemówienia zostawię raczej osobom, którym raczej się to przyda. U mnie nie będzie raczej dobrze, nic lepszego też sie nie zacznie, także nie u mnie coś się zacznie (ewentualnie 4 stopień drozdzycy candida czy jakoś tak). 

Dobrze było mi z wami i jestem zadowolona, że z wami spędziłam czas. Dobrze mi z tym i dzięki wam za wszystko ^^

Gdyby ktoś chciał coś mnie zapytać - zapraszam na pw lub Facebooka (nietrudno znaleźć jedyną Laurę z grupki). Pozdrawiam wszystkich :)

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może by tak zrobić pożegnalny zjazd ludzi związanych kiedykolwiek z serwerem? Niedługo będą wakacje, PKP ma dobre połączenia raczej z całej Polski :d

Oficjalnie czy nie, przyjemnie byłoby powspominać dawne czasy :d

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że to bardzo dobry pomysł.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  proponuje pod SuperPharmem a potem iść się najebać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet jeśli KK zostanie zamknięte, to nigdy nie zniknie. Spędziliśmy ze sobą tysiące godzinny podczas paru edycji, KK stało się po prostu częścią nas. Jesteśmy zbieraniną najróżniejszych ludzi i to jest zajebiste, każdy ma swoje problemy i swoje życie ale KK nas połączyło. Zamknięcie edycji nigdy nas nie rozdzieliło, ba po każdej zamkniętej edycji było więcej spotkań w realu, przenosiliśmy się do innych gier i tam nadal graliśmy wspólnie. Kwadratowa Kraina to nie tylko serwer o czym niektórzy zapomnieli, najważniejsze były relacje międzyludzkie - to było to co nadawało KK tej atmosfery nic innego! Poznałam tu dużo rozmaitych ludzi, każdy był inny na swój sposób. Tak jak Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  przytoczył wcześniej KK pozwoliło mu wyjść na prostą - o to w tym serwerze chodziło, mi pomógł się otworzyć na ludzi bo miałam z tym ogromny problem, znalazłam tutaj miłość swojego życia, przyjaciół. Spędziłam zajebiste wakacje z Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość. [email protected] @pako Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  (ty kelnerowałeś i żałuj ). Spotkałam cegłowe zaskoczenie Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  oraz Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  który mówił że umrze i nie umarł ale został kotem blogerem, Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  z którym w sumie najwięcej czasu spędziłam na serwerze, Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  który wszystkich denerwował ;) Wymieniłam bym tutaj wszystkich bo z każdym nawiązaliśmy jakaś relacje i posiadamy z nim wspomnienia. 

Serwer był właśnie po to abyśmy znaleźli przyjaciół z którymi możemy iść teraz wypić piwo!

Może to na temat ale tak czuje. Takie spiny nie mają sensu a to co teraz powiniemy wszyscy zrobić to po prostu się spotkać! Proszę się zalogować lub utworzyć nowe konto, aby zobaczyć ukrytą zawartość.  i nie pożegnalny tylko po prostu zjazd bo tak jak pisałam wcześniej nie ma sensu się żegnać bo można się jeszcze potem znowu spotkać :)

Ja proponuje u mnie na początku czerwca :)

Edit: Czerwiec to zakończenia roku i sesja, więc lepiej początek lipca. ///Krax

Edit: Może być i lipiec byle nie Sierpień bo mnie i Bartka nie ma //// Castii

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Filippexo zachował się jak dziecko i poczuł się zaszczuty przez nas wszystkich więc jak widzicie usunął swoje posty i główny też zmienił na X.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapewne tak to wygląda, masz rację. Ciężko to wyjaśnić, ale KK znaczyło dla mnie coś więcej niż tylko serwer, dając mi coś czego w realu nigdy nie dostałem.

Moja reakcja nie wnika z wredności, lecz tego, że nie potrafiłem siedzieć tygodniami bezczynnie będąc zmuszonym czekać w nieskończoność. Tak bardzo chciałem

aby coś się działo i coś poszło do przodu, że musiałem wywoływać ten nacisk. Prawdę mówiąc nie mam powodu się na nikogo obrażać ani nikogo krytykować.

Przelała się po prostu u mnie czara goryczy wywołana zniecierpliwieniem i żalem. Jeśli na czymś człowiekowi zależy, nie potrafi cierpliwie czekać. Wniosek z tego

wszystkiego taki, że zależało mi zbytnio. Swoją treść pokasowałem, bo uznałem, że nie ma sensu o tym rozmawiać, bo i tak to nic nie zmieni. Zresztą sam mnie

prosiłeś abym już więcej nic nie pisał. Pytanie tylko o to chodzi, aby robić z kogoś ofiarę, zwłaszcza teraz kiedy powinniśmy się wszyscy cieszyć, że mogliśmy się

tu spotkać? Tak, moje zachowanie może wydawać się dziwne i za nie przepraszam przyznając się do błędów, lecz czego się nie robi w desperacji chcąc dobrze.

Mimo wszystko i tak uważam, że pozytywnie zapisałem się na kartach historii KK, po prostu nie udało się właściwie porozumieć, we właściwym czasie.

Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas, wszystko co złego to nie ja tylko internetowe trole, trzymajcie się :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie to zapraszam do Krakowa. Mam zniżki studenckie chyba na wszystko.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No trochę niegrzecznie, że Filipexo usunął swoje posty, ale cóż...

I tak raczej nic nie uratujemy, sync nie ma czasu na grę i skupia się na swej pracy, a graczy też nie ma poza tymi "starymi weteranami", także to koniec, tak sądzę.. Raczej nie ma co tu ratować, ewentualnie znajomości i zostawić forum, uważam, że tak będzie najlepiej. Po prostu odejdzmy w zgodzie, jak ktoś chce to niech się spotka i tyle... Raczej nic więcej stąd nie wciągniemy. Nic poza wspomnieniami.

Tyle mam do powiedzenia.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Hoola, hola, hola. Czas aby ten rudy wku*** kiciuś coś dopowiedział w tej całej sprawie bo tu chyyba co poniektórym się serdecznie w dupce poprzewracało. Owszem, popieram całkowicie dwie rzeczy: zostawić forum jeżeli to nie jest wielkie obciążenie, rozwiązać to pokojowo. Ale najpierw kiciuś pokaże pazurki bo chyba trzeba. Zacznę od pierwszej kwestii, że fakt, jestem kotem blogerem, rudym, wkurzającym, drapie, nie lubię swojej kuwety itd. ale jedno chciałbym sprostować tutaj, że ja nie żyje od 2-3 lat. Co bardziej wtajemniczeni są świadomi faktu, że od około 2-3 lat powinien być już trupem, żyje, ale co z tego jak ile można maskować swoje słabości, a jest coraz gorzej choć powinno być lepiej? Po drugie, żyje z dnia na dzień, bo nie wiem kiedy to skończy się, tak słowem wyjaśnienia. Ale teraz do bardziej przyziemnych spraw, bo jeżeli ma to rozwiązać się pokojowo to najpierw spuszczę zimne wiaderko na łby, a potem osłodzę i doradzę. Otóż na początek powiem, że Każdy z was ma rację w swoim punkcie widzenia i lepiej czy gorzej, ale rację takową ma, jednakże! Po pierwsze w moim odczuciu to Sync powinien jako Pierwszy i jedyny słusznie zabrać głos w tej sprawie jak to zrobił po "wybryku Fipexa" nazwijmy to tak, ale przyzwyczaiłem się do takich odjazdów z perspektywy czasu i inni pewnie też. Po drugie na ten serwer ludzie wracali z sentymentu i nawet nie mając czasu poświęcali mu chwilę 5 minut, 10 minut, ale wracali bo kochali ten klimat, ale przesadziliście formę nad treść i to był tego efekt. Proste jest piękne, a KK słynęła z swojego klimatu, tego, że to Gracze Tworzyli Serwer, a gdy starałem się to odtworzyć, angażowałem graczy i zachęcałem pomimo swojego życia napotkałem mur nie do przeskoczenia, brak opcji. :/ Przykro mi, że tak to wszystko potoczyło się, poznałem tu wiele osób z którymi mam kontakt od lat i nie zamierzam go stracić mniej lub bardziej, każdemu z osobna mógłbym nawalić po łbie, od dla zasady, ale i z każdym konie kraść i pić zalany w sztok. I nie, nie zrozumcie mnie proszę źle, ale po prostu najpierw muszę kogoś solidnie *** żeby potem *** jeszcze raz, a dopiero potem powiedzieć co należy zrobić, to działa jak praktyka pokazuje. I tak, powiem to jeszcze raz, mam swoją małą piaskownicę za całe 5zł miesięcznie gdzie buduję sobie wolno, spokojnie, bywają tam ludzie mniej lub bardziej zrzeszeni z KK i każdy znalazłby kącik dla siebie, po prostu, bez Żadnego parcia na szkło, bez problemów, po prostu luz. Każdy z nas ma rację, ile można grać w klocki 8x8x8? Ale te klocki były podstawą do budowania więzów społecznych i poznawania ludzi, to właśnie te klocki sprawiały, że chcieliśmy poznawać innych, zawiązywać relacje. To co ja mogę powiedzieć od czasów gdy przybyłem tutaj na KK 1 raz w przerwie od A.P.B w którego grałem, spotkałem Majk-a i Ankosa na ts-ie późnymi godzinami i tak zostałem na długo. Wielu pewnie pamięta te czasy gdy była jeszcze Kora, ja z swojej perspektywy mogę powiedzieć jedno z czego jestem dumny, byłem nikim, a stałem się przyjacielem serwera, jego elementem, z swojej perspektywy budowałem ten serwer mniej lub bardziej, dokładałem cegiełki, ale też parłem jak czołg w chwilach gdy było potrzeba i nie raz po prostu zjechałem od góry do dołu wszystkich z osady White Edge czy w moderacji jako zwykły gracz, ale mój głos miał znaczenie, a oni wiedzieli, że mam coś ważnego do powiedzenia i przyznawali mi rację, bo działając zza kurtyny jako gracz wpłynąłem uważam znacząco na KK, każdy z was może mieć swoje zdanie na temat nie neguję, ale ja osobiście wiem ile zrobiłem, włożyłem w to wkładu i serca i ile naprawdę włożyli w to inni i czapki z głów dla nich! Przytoczę tu tylko opowieść dot. TheAgee jak ją poznawałem to była sytuacja gdy jeszcze Zupkaa była i Olusia coś tam powyzywała Age, ona opisała mi sytuację, a ja nie pozostałem dłużny, "Bo olusia jest nietykalna" były takie czasy i wiem jedno, że miałem mocny swój udział w tym, że została ona wtedy zdegradowana bo zasłużyła na to i podziękowanie do Synca za to wtedy, bo to było słuszne. A ja miałem satysfakcję, że Ja mały gracz, mały element pomogłem w obaleniu mitu, że Olusia jest nietykalna, a skarga na nią = banem na osobę skarżącą, bo tak bywało. Dalej, nie żałuję do dziś, że dostałem banana na serwerze za słowa do Kory, że jest pieprzoną księżniczką i zachowuje się tak jakby wszystko miało być pod jej widzi mi się. Wtedy Age, ja Zupkaa dostaliśmy po banie jak pamiętam i Sync przejął kontrolę jak dobrze pamiętam, po prostu powiedział dość księżniczce i wykopał z wierzy aby zasiąść na tronie tam gdzie jego miejsce i czułem się wtedy dumny, że w pewien sposób przyczyniłem się do zmian, taka jest Moja perspektywa zaznaczam i nie oczekuję tu aprobaty czy negowania, po prostu pokazuje co uważam. :) 

Przejdźmy dalej, a teraz profilaktycznie czas zrugać wszystkich od *** *** *** *** ***** *** *** (3 minuty później)

Teraz, przechodząc do podsumowania powiem wam jedno, Ja nigdy nie zapomnę KK które było lepsze czy gorsze, ale teraz powiem wam szczerze, że najlepsze co można zrobić, to zostawić to forum jak mówiłem, to pewna mała i hermetyczna kapsuła czasu i Naszych wspomnień i szkoda jej niszczyć. Kolejne, usunąłbym teraz Wszystkie posty stąd co do cna i zostawił tylko wpis Synca dot. wyjaśnienia co jest powodem zamknięcia serwera z pominięciem wyjaśnienia fipexa itd. zostawmy to na prywatnych sferach i nie rozciągajmy po forach jak gaci po płocie dobrze? :) Tyle słowem od rudego kota, gdyby ktoś chciał mnie znaleźć zapraszam do mojej piaskownicy, link udostępniam na PW. nie oczekuję nic od nikogo, po prostu, bawić się dobrze Razem jako nadal w duchu ludzie zrzeszeni spod bandery KK. :)

P.S: I tak, dalej siedzę bez gaci, o.

Edytowane przez vWhiskas
6 osób lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach