Welcome to Minecraft Serwer KwadratowaKraina.PL | Stań się częścią kańciastej historii!

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcji naszej społeczności. Po rejestracji będziesz mógł dołączyć do wszelkich dyskusji na naszym forum. Będziesz mógł także dostosować swój profil, zdobywać reputację, rangi za dodawanie treści, używać prywatnych wiadomości oraz wiele więcej! Wiadomość ta zniknie po zalogowaniu. 

sync667

Zawieszenie Projektu KK

Hej, tak jak wcześniej wspomniałem zdecydowałem na ten moment o zawieszeniu projektu KK. Forum jak i strona zostanie w obecnym stanie, a grupy administracji zostaną na ten moment wyczyszczone prócz adminów i stałych modów. 

 

Jest to związane z moją pracą i prowadzoną firmą. Niestety nie jestem w stanie poświęcić wam tyle czasu ile bym chciał, a przez to gra się tutaj słabo. Więc uważam, że nie warto w ten sposób działać. 

Co do przyszłości nic nie wykluczam, a dyskusje na ten temat uznaję za nadal otwartą. 

 

Dzięki za wasze wsparcie i czas.

3 osoby lubią to

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ten serwer pojawi się na Minecraft: Bedrock Edition (W10, Android, apple IOS & TV, Fire TV, Xbox One, [Nintendo Switch będzie pod koniec tego roku bo wtedy się kończy okres próbny dostępu do multiplayer], nad wersją ps4 Microsoft dalej prowadzi rozmowy z Sony, bo sony mówi "nie" dla cross-platformówki... bo robi to dla "bezpieczeństwa dzieci") w związku z tym, że jest już aktualizacja 1.20 Better Together (Razem Raźniej)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz